Kocaeli'den Patani'de Kuran Eğitim Merkezi
Kocaeli'den Patani'de Kuran Eğitim Merkezi
24.09.2019
İHH Kocaeli'nin Patani'de inşasını üstlendiği Kur'an Eğitim Merkezi, bölgede Kur'an öğrenimi ve İslami ilimler öğretilmesi açısından bölge öğrencilerine bir çok fayda sağlayacak. Merkez, hayırseverlerin desteklerini bekliyor.


Proje kapsamındaİHH Kocaeli İnsani Yardım Derneği,  Tayland'ın güneyine bulunan Narathiwat eyaletinin Su-ngai Kolok şehrine bağlı Muno köyünde hafızlık yapmak isteyen öğrencilere özel bir yer sağlamak; Kuran'ın nuru ile nurlanmış davetçiler yetiştirmek amacıyla inşa edeceği Darül Furkan adını verdikleri Kur'an Eğitim Merkezi için hayırseverlerin desteklerini bekliyor.

İHH Kocaeli'nin 14 bağımsız bina için hedefi 137.000 Euro !
Bu minvalde çalışmalarını hızlandıran dernek yetkilileri, hayır çarşıları, stand çalışmaları, ziyaretler vb. ile hedefine ulaşmayı planlıyor. 

Gelirleri,"Darül Furkan Kur'an Eğitim Merkezi" başta olmak üzere dernek yararına kullanılacak olan 24-27 Eylül tarihleri boyunca saat 09.00-19.00 arasında açık olacak Hayır çarşısının organizasyonu İHH Hanım komisyonundan.
Siz deAçılış Töreni 24 Eylül (BUGÜN) saat 12.30 da yapılacak olan Hayır çarşısına 27 Eylül tarihine kadar ziyarette bulunarak projeye destek verebilirsiniz.

24-27 Eylül 
Hergün 09.00-19.00
Ömerağa mah. Hafız şerif sok. 8-28 İzmit
(Eski Duygu Kumaş'ın yeri, Stil Kumaşın karşısı)
0 262 333 2 334 - 0 552 333 2 334

Online bağış için  tıklayınız.

DİĞERLERİ

İHH ekipleri Beyrut’ta çalışmalara başladı
İHH ekipleri Beyrut’ta çalışmalara başladı

Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta meydana gelen patlamanın ardından yaraları sarmak üzere İHH harekete geçti. İHH ekipleri, p…

İHH Kocaeli'den 1200 yetim ve ihtiyaç sahibine bayramlık hediyesi
İHH Kocaeli'den 1200 yetim ve ihtiyaç sahibine bayramlık hediyesi

İHH Kocaeli İnsani Yardım Derneği, bu bayram da bağışçılarımızın desteğiyle yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İ…

İHH Kocaeli'den Kutsal emanetlerimiz Bilecik’te Etkinliği
İHH Kocaeli'den Kutsal emanetlerimiz Bilecik’te Etkinliği

İHH Kocaeli İnsan Yardım Derneği Yetim birimince düzenlenen etkinlikte 24 yetim çocuk ve aileleri Diriliş şehri Bilecik'…

İHH Kocaeli İnsani Yardım Derneği © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.